Busz menetrend felülvizsgálata

Tisztelt Szülők!

Óvodánk a következő megkeresést kapta  Mucsi László városüzemeltetési ügyintézőtől.

„ Újra napirendre kerül a helyijárati menetrend felülvizsgálata.

Kérem írják meg, hogy a jelenlegi menetrenddel kapcsolatban milyen problémáik vannak, milyen időpontokban lenne ideális a gyermekeknek a járatok érkezése, indulása,

esetleges járatsűrítés vagy ritkítás indokolt-e.

Az elképzelés szerint a helyijárat üzemeltetését koncentráltan az iskolák, óvodák, bölcsőde igényeinek figyelembe vételével alakítanánk ki, a lehetséges városi erőforrások ismeretében.

A MÁV- VOLÁN stb. szinkronizálás csak az elsődleges igények után kerülne sorra.

Most tehát olyan -  az önök intézményének ideális - menetrendi javaslatot várunk, amiből a többi intézmény igényeivel összevetve, a járatszervező meg tud majd alkotni egy jobb menetrendet.

A visszajelzéseket január végéig várjuk, kérem a szükséges egyeztetéseket, igényfelméréseket végezzék el.”

Kérjük a Tisztelt Szülőket, hogy észrevételeiket a következő email címre szíveskedjenek megtenni január 15-ig: godikastelyovi@gmail.com

Üdvözlettel

Óvoda titkárság