Óvoda nyílt nap

Tisztelt Szülők!

Ezúton értesítjük Önöket, hogy a Gödi Kastély Óvoda mindhárom épületegységében NYÍLT NAPOT tartunk, melyre minden érdeklődőt szeretettel várunk!

Időpontja: MÁRCIUS 28. SZOMBAT délelőtt 9-11-óráig

Helyszínek:

• Kastély Óvoda: Béke út 3.
  • Fácán Óvoda: Rákóczi út 23.
  • Hétszínvilág Óvodaegység: Jávorka Sándor u. 12-14.

Karaszek Ernőné

óvodavezető

Tags:

Busz menetrend felülvizsgálata

Tisztelt Szülők!

Óvodánk a következő megkeresést kapta  Mucsi László városüzemeltetési ügyintézőtől.

„ Újra napirendre kerül a helyijárati menetrend felülvizsgálata.

Kérem írják meg, hogy a jelenlegi menetrenddel kapcsolatban milyen problémáik vannak, milyen időpontokban lenne ideális a gyermekeknek a járatok érkezése, indulása,

esetleges járatsűrítés vagy ritkítás indokolt-e.

Az elképzelés szerint a helyijárat üzemeltetését koncentráltan az iskolák, óvodák, bölcsőde igényeinek figyelembe vételével alakítanánk ki, a lehetséges városi erőforrások ismeretében.

A MÁV- VOLÁN stb. szinkronizálás csak az elsődleges igények után kerülne sorra.

Most tehát olyan -  az önök intézményének ideális - menetrendi javaslatot várunk, amiből a többi intézmény igényeivel összevetve, a járatszervező meg tud majd alkotni egy jobb menetrendet.

A visszajelzéseket január végéig várjuk, kérem a szükséges egyeztetéseket, igényfelméréseket végezzék el.”

Kérjük a Tisztelt Szülőket, hogy észrevételeiket a következő email címre szíveskedjenek megtenni január 15-ig: godikastelyovi@gmail.com

Üdvözlettel

Óvoda titkárság

csoport:

Tájékoztató a gyermek tankötelezettségének megkezdésével kapcsolatban

Tájékoztató a gyermek tankötelezettségének megkezdésével kapcsolatban 2020. január 1-jével hatályba lépő jogszabályi változásokról és a szülőket érintő fontosabb tudnivalókról.

Dokumentum megtekintése

Üdvözlettel

Óvoda titkárság

Óvodai felvételi körzethatárok

Tisztelt Szülők!

Óvodai felvételi körzethatárokról térképet a Dokumentumok menüpont alatt megtekinthetik.

Körzethatárok

Üdvözlettel: