Felvételi tájékoztató 2018/19-es tanévre

Tisztelt Szülők!

Az alábbi táblázatokban a 2018/19-es tanévre felvett, körzetileg a Gödi Kastély Óvodához tartozó gyermekek névsorát láthatják.

Kastély

Fácán

Jávorka

Jelenleg csak az épületelosztást tesszük közzé, a csoportelosztásokat – ahogy azt a beiratkozáskor is elmondtuk - a júniusi tájékoztató szülői értekezleten fogjuk kihirdetni (szülői értekezletek időpontjai a honlapon olvashatók).

A 2016-ban született gyermekek közül egyelőre csak azok kerültek elhelyezésre, akiknek már jár testvére az intézményünkbe.

Azoktól a szülőktől, akik nem látják (2016-os születésű) gyermekük nevét a felvettek listájában, szíves türelmet kérünk.

Az óvodai csoportok a nagyszámú jelentkezés miatt 30-as létszámokra vannak feltöltve, így a 2016-os születésű gyermekek elhelyezéséről a fenntartóval fogunk majd egyeztetni.

Esetlegesen felmerülő kérdéseikkel kérjük a következő számon érdeklődjenek a megadott időpontban!

Karaszek Ernőné óvodavezető:  27/534-020                        kizárólag: 9-12 óra között (Fácán épület)

Martonné Katona Krisztina óvodatitkár: 27/532-235             kizárólag: 9-12 óra között (Kastély épület)

Üdvözlettel:

Karaszek Ernőné